Wyniki XXIX Memomoriału J.S.Leokajtis

W dniu 28 kwietnia rozegrany został XXIX Memomoriał J.S.Leokajtis. Oto zwycięzcy tegorocznego turnieju:

🥇Igor Janik – 9 pkt.
🥈Mirosław Sławiński – 7 pkt.
🥉Piotr Renkowski – 7 pkt.

Serdecznie gratulujemy!!!

Turniej w opisie Pana Romana Kazimierczak:
„OLSZTYN – SZACHY. Zwycięstwo Igora Janika z UKS Hetman Elbląg w „XXIX Turnieju Szachowym Memoriałowym Jadwigi i Stanisława Leokajtis w Olsztynie”. Turniej rozegrany został w dniu 28 kwietnia 2019 r. w SDK „AKCES” w Olsztynie ul. Pana Tadeusza 6 A. W turnieju uczestniczyło 76 zawodników. Turniej został przeprowadzony systemem szwajcarskim na dystansie 9-ciu rund przy zegarach elektronicznych na czas po 10′ + 5 sek. na każde posunięcie od początku partii. Zwyciężył Igor Janik z UKS Hetman Elbląg, wynikiem 100 % 9 pkt. z 9 partii – wygrał z Pawłem Strepikowskim, Maciejem Jeda, Maciejem Lachmirowiczem, Kamilem Celińskim, Bartoszem Kotarskim, Piotrem Gosiewskim, Mirosławem Sławińskim, Dariuszem Krzewskim i Piotrem Renkowskim.,
II-miejsce Mirosław Sławiński z UKS Trzydziestka Olsztyn 7 pkt., III-miejsce Piotr Renkowski z SzUKS Gostmat Gostynin 7 pkt., IV-miejsce Kamil Celiński z KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 7 pkt., V-miejsce Tomasz Rak z UKS Kopernik Olsztyn 7 pkt. itd…. Sędzią zawodów był Pan Mirosław Kaznowski z Olsztyna, i przed rozpoczęciem turnieju szachowego wręczył Statuetki o treści Nagroda im. J.S. Leokajtis za wybitne osiągnięcia w popularyzacji i rozwoju szachów na Warmii i Mazurach Olsztyn dn. 28 kwiecień 2019 r. dla Romana Kazimierczaka z Morąga i Feliksa Stachewicza z Nowego Miasta Lubawskiego. Ja bardzo dziękuję za wyróżnienie nas. SUPER Gratulacje dla Igora Janika z Elbląga za zwycięstwo z wynikiem 100 % 9 pkt z 9 partii, oraz dla nagrodzonych i wszystkich uczestniczących w turnieju. Skany wyników i foto – Roman Kazimierczak z Morąga.”

Dziękujemy za udostępnienie treści i zdjęcia.

System rozgrywek: Szwajcarski

Ten wpis został opublikowany w kategorii news. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.