ZMIANA TERMINU Indywidualne Mistrzostwa Europy Seniorów 50+ i 65+Jastrzębia Góra, 17-27.04.2020

„Po konsultacjach z Europejską Unią Szachową (ECU) zdecydowaliśmy się przenieść Indywidualne Mistrzostwa Europy Seniorów w Jastrzębiej Górze na późniejszy, jesienny termin. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Ustroniu również zostaną przełożone na jesień.

Uznaliśmy, że organizowanie międzynarodowych imprez dla seniorów, szczególnie podatnych na zakażenie koronawirusem, jest w dzisiejszych okolicznościach zbyt niebezpieczne.

Szczegółowe komunikaty i informacje zostaną wkrótce opublikowane.”

Radosław Jedynak – Prezes Polskiego Związku Szachowego źródło

KOMUNIKAT

Organizatorzy: Fundacja im. Adolfa Anderssena we współpracy z Polskim Związkiem Szachowy,na zlecenie Europejskiej Unii Szachowej (ECU).

Data i miejsce rozgrywek: Mistrzostwa zostaną rozegrane w terminie 17.04.2020 (przyjazdy i odprawa techniczna) do 27.04.2020 (ew. wyjazdy). Miejscem rozgrywek jest Dom Wczasowy VIS –Jastrzębia Góra, ul. Królewska 13.

Oficjalna strona Mistrzostw: www.senior-chess.eu

Uczestnictwo Indywidualne Mistrzostwa Europy Seniorów są otwarte dla wszystkich zawodników reprezentujących federacje szachowe zrzeszone w ECU, którzy urodzili się w 1970 roku lub wcześniej, bez względu na ich tytuł lub ranking. Nie ma limitu liczby uczestników z jednej federacji. Mistrzostwa rozegrane zostaną w dwóch osobnych grupach wiekowych: 50+ i 65+. Zawodnicy, którzy ukończyli 65 lat, mogą zdecydować, w której grupie będą startować.W każdej kategorii wiekowej organizowane są zawody otwarte i dla kobiety.

Zgłoszenia: należy przesyłać na adres office@senior-chess.eu lub za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie Mistrzostw link.

Ten wpis został opublikowany w kategorii news. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.