XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU

Duży sukces osiągnął reprezentant Kadry Województwa Juniorów WMZSZACH Adam Zielonka podczas rozgrywanego XVI Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Perła Bałtyku w Łazach. Zawodnik na co dzień reprezentujący MLKS Ostródziankę Ostródę zajął wysoką 45 pozycję w turnieju Open A. Wygrał klasyfikację do lat 12 i zyskał 140 punktów FIDE. Podopieczny trenera Roberta Kempińskiego uzyskał także normę na pierwszą kategorię szachową.W turnieju w Łazach województwo warmińsko- mazurskie reprezentowali także członkowie Kadry Młodych Talentów i Młodzików WMZSZACH oraz pozostali zawodnicy, którzy dzielnie walczyli do ostatniej partii.

Wyniki turnieju poniżej:
GRUPA A
GRUPA B
BRUPA C
GRUPA D

autor K. Zapałowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii news. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.