Eliminacje MMM i OOM Brok 2022 informacja Prezesa

Dzień Dobry,

Pojawił się komunikat dotyczący eliminacji międzystrefowych. Mam sygnały od Państwa, że koszty udziału mogą wpłynąć na frekwencję i kwota 140 zł za osobodzień – 840 zł za całość pobytu w dobie dzisiejszej inflacji, rosnących rat kredytów i innych czynników zewnętrznych jest wysoka, często uniemożliwiająca przyjazd. Niestety my jako Warmińsko-Mazurski Związek Szachowy nie mamy wpływu na to co zaproponowali w tym roku organizatorzy.

W związku z powyższym jako Koordynator Kadry Województwa podjąłem decyzję o przesunięciu planowanych jesiennych akcji szkoleniowych do Broku. Planowana kwota na akcję szkoleniową w Broku to 600 zł na zawodnika. Objętych akcją będzie najlepsza 7, w kolejności powołań z początku roku. Dlatego proszę do dnia 03 sierpnia 2022 przesłać mi listę chętnych zarówno z Kadry podstawowej jak i rezerwy.

Zachęcam do przesyłania kandydatur zawodników z rezerwy, ponieważ niektórzy zawodnicy mają już zapewniony awans i nie jadą na eliminacje.

Dodatkowo Związek dofinansuje najlepszych z Mistrzostw Województwa w Ełku, proszę o przesyłanie list z klubów również do dnia 03 sierpnia 2022. Terminy są nieprzekraczalne, każde zgłoszenie które wpłynie po 03.08 nie będzie rozpatrywane. Wysokość dofinansowania będzie uzależniona od aktualnej kondycji finansowej Związku oraz osiągniętego wyniku na Mistrzostwach Województwa.

 

Pozdrawiam

Kamil Zapałowski

Prezes Warmińsko-Mazurskiego

Związku Szachowego

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii news. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.